Připomínka expirace

ZAREGISTRUJTE SVŮJ AUTOINJEKTOR

Služba „Upozornění o expiraci”

Autoinjektor (adrenalin) má určité datum expirace a po tomto datu může být méně účinný.

Po zaregistrování Vašeho autoinjektoru (adrenalin) v službě „Upozornění o expiraci” Vám zdarma zašleme oznámení buď prostřednictvím SMS nebo emailu o tom, že doba ukončení použitelnosti Vašeho adrenalinového autoinjektoru se blíží.

Registrace na bezplatnou službu „Upozornění o expiraci” je velice snadná. Stačí vyplnit a odeslat formulář uvedený pod registrací a na základě registrace obdržíte oznámení 1 týden před ukončením doby použitelnosti Vašeho adrenalinového autoinjektoru.

Upozornění Vám budou zasílány prostřednictvím bezplatné SMS nebo emailového sdělení informujících Vás o tom, že doba použitelnosti Vašeho autoinjektoru se blíži ke konci expirace.

Když použitelnost Vašeho adrenalinového autoinjektoru vyprší, navštivte svého lékaře, abyste odevzdali starý autoinjektor a získali nový.

Pokud vlastníte více než jeden autoinjektor se stejným datem expirace, stačí jej zaregistrovat jen jednou.


Registrační formulář:

E-mail *
Jméno a příjmení *
Měsíc expirace *
Rok expirace *
Mobil (bez mezer, např. +420234064203): *
Prosíme o vyplnění bezpečnostní otázky. *
 
Kolik je 1+1=
 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.


UPOZORNĚNÍ – SMS nebo email ve tvaru:
Dobrý den, v následujících dnech expiruje váš autoinjektor Epipen. Zajistěte si prosím včas u svého lékaře výměnu za nový.

Vyplněním tohoto registračního formuláře udělujete společnosti MYLAN HEALTHCARE CZ s.r.o., IČ 03481778, se sídlem Evropská 2590/33c, Dejvice, 160 00 Praha 6, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 232034 (dále jako "Správce") souhlas se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Účelem zpracování osobních údajů je odeslání upozornění na blížící se expiraci Vašeho adrenalinového autoinjektoru. Doba zpracování osobních údajů je stanovena na dobu bezprostředně následující po odeslání upozornění na blížící se expiraci adrenalinového autoinjektoru, přičemž zpracování údajů bude ukončeno nejdéle do doby odvolání souhlasu. Odvolání mohu učinit písemně na e-mailové adrese dataprivacy(zavinac)mylan.com.

Chcete-li o zpracování svých osobních údajů vědět více, navštivte internetové stránky Správce na adrese www.mylan.cz, na kterých budete mimo jiné prostřednictvím podmínek zpracování osobních údajů informováni o právu vznést námitku a dalších Vašich právech včetně informace o kontrolním orgánu.